Vaistažolės veidui ir kūnui. Natūralaus grožio išsaugojimo ir atjauninimo receptai

Mergina su jauna ir sveika veido oda pavartojus vaistažoles

Vaistažolės, skirtos pagerinti veido ir kūno odos būklę, turi turtingą naudojimo kosmetologijoje istoriją. Šiandien jie taip pat aktyviai naudojami tiek prevenciniais, tiek gydymo tikslais. Jei pasirinksite tinkamą vaistažolių priemonę konkrečiai problemai ir konkrečiam odos tipui, poveikis gali pranokti pačius kukliausius lūkesčius. Ar norite atrodyti jaunesni nei jūsų amžius ir tiesiogine prasme spinduliuoti sveikata? Tada šis straipsnis skirtas jums.

Pagrindiniai veido odos tipai

Žolelių pagalba pasiekti jauninantį ir gydomąjį poveikį bus daug lengviau, jei žinosite savo odos tipą. Atlikime nedidelę dermatologinę edukacinę programą.

  • Normalusodai nereikia rimtos priežiūros, išskyrus standartinį valymą ir drėkinimą. Šiam tipui būdingas inkštirų nebuvimas, riebus blizgesys, sausumo ir sandarumo jausmas. Tačiau prevencijos niekada nebūna per daug.
  • Sausasoda yra labiausiai pažeidžiama ir jautriausia temperatūros svyravimams. Žiemos šalčio ir vasaros karščio pasekmės tiesiogine prasme atsispindi jo savininkų veide. Labai dažnai per jį aiškiai atsiranda kapiliarinis tinklelis, sukeliantis fiziologinį ir estetinį diskomfortą.
  • Riebalai. Esant tokio tipo odai žiemą, nereikia apvynioti veido skarele. Tačiau visi trūkumai išsiplėtusių porų ir būdingo blizgesio pavidalu matomi plika akimi. Be to, tai tikras magnetas nuo visų rūšių bėrimų ir uždegimų.
  • Kombinuotastipas būdingas daugumai žmonių. Jai būdinga riebi oda T zonoje (kakta, nosis, smakras) ir normali oda kitose srityse.
  • Jautrusoda, kaip ir sausa oda, netoleruoja oro keistenybių, pasižymi padidėjusiu dirglumu ir netoleravimu didžiajai daugumai kosmetikos priemonių. Niežulys, lupimasis, veržimo jausmas – viskas. Vaistažolės, pasižyminčios minkštinamuoju ir raminamuoju poveikiu, yra optimali priemonė šioms problemoms pašalinti.
Prieš naudodami senėjimą stabdančias žoleles, turite žinoti savo veido odos tipą.

Žolelių nauda odai

Naudojant vaistinius augalus kosmetikos tikslais, galite tikėtis šių rezultatų:

  • Odos prisotinimas visomis būtinomis maistinėmis medžiagomis.
  • Gilus porų valymas ir sutraukimas.
  • Normalizuoja riebalinių liaukų veiklą, padeda ilgam pašalinti riebų blizgesį.
  • Uždegimų šalinimas ir profilaktika, dezinfekcija.
  • Drėkina, lygina, balina odą.
  • Gaivinantis ir tonizuojantis poveikis.

Kokius dermatologinius sutrikimus galima gydyti vaistažolėmis?

Minėtos fitoterapinių medžiagų savybės padeda susidoroti su šiomis ligomis, pažeidimais ir su amžiumi susijusiais odos pokyčiais:

  • aknė;
  • sausumas, dirginimas, lupimasis;
  • riebus blizgesys;
  • inkštirai, išsiplėtusios poros;
  • suglebusi oda, raukšlės;
  • tamsūs ratilai po akimis;
  • amžiaus dėmės (įskaitant strazdanas).
Turintiems strazdanų pravers vaistinių augalų naudojimas

Pilnas žolelių, skirtų įvairių tipų odai prižiūrėti, sąrašas

Kadangi jums tikriausiai nebuvo sunku nustatyti savo veido odos tipą, siūlome susipažinti su jų veikimui tinkamomis vaistažolėmis.

Odos tipas Tinkamos žolelės
Normalus dilgėlių lapai, pipirmėčių lapai, trišalių žolelių virtinė, ramunėlių žiedai, liepų žiedai, dideli gysločio lapai
Sausas dilgėlių lapai, apynių vaisiai, kraujažolės žolė, medetkos žiedai, šalavijų lapai, ramunėlių žiedai, raudonėlio žolė, vijoklinio čiobrelio žolė
Riebalai pelyno žolė, trūkažolės žolė, kraujažolės žolė, medetkos žiedai, šalpusnio lapai, jonažolės žolė, alijošiaus lapų sultys, sidabrinių beržų lapai ir pumpurai, paprastojo ąžuolo žievė, liepų žiedas, stambūs gysločio lapai, stambios varnalėšos šaknys, dilgėlių lapai , vėgėlės šaknis, pipirmėtės lapai
Kombinuotas pipirmėčių lapai, jonažolių žolė, šalavijų lapai, asiūklio žolė
Jautrus medetkos žiedai, salvia officinalis lapai, ramunėlių žiedai, pipirmėčių lapai, trišalės žolelės, levandų žolė, linų sėklos, trispalvės violetinės žolės, meškauogių lapai

Naudingiausios žolės odai

Kaip matote, aukščiau esančioje lentelėje kai kurie vaistiniai augalai paminėti ne kartą, o tai rodo jų universalumą. Šias žoleles reikėtų aptarti plačiau.

Gailioji dilgėlė

Dilgėlė pašalins spuogus ir pagerins odos elastingumą

Šis aštrus augalas jau seniai naudojamas kosmetikos tikslais odos ir plaukų priežiūrai. Dėl savo unikalių savybių jis turi turtingą cheminę sudėtį. Taigi, dilgėlių sulčių „kokteilis", susidedantis iš silicio druskų, histamino, cholino (vitamino B4) ir skruzdžių rūgštis, skatina kraujo mikrocirkuliaciją, gerina odos mitybą. Vitaminas A turi baktericidinį poveikį, padeda greitai pašalinti spuogus, spuogus ir dirginimą.

Vitaminas C gerina odos elastingumą ir padidina ją maitinančių kapiliarų tonusą. Vitaminas K turi antiseptinį priešuždegiminį poveikį, o kartu su natūraliu „balikliu" padeda atsikratyti strazdanų ir kitų amžiaus dėmių. Karotinas, kurio taip pat gausu šiame augale, suteikia odai gaivumo ir sveiko švytėjimo. Flavonoidų, taninų ir organinių rūgščių tandemas padeda išlyginti raukšles, suteikdamas matomą jauninantį poveikį. Galiausiai, dilgėlėse esantis biologiškai prieinamas kalis suteikia odai natūralų drėkinimą.

farmacinės ramunėlės

Ramunėlės stimuliuoja kraujotaką, padeda naikinti raukšles

Šis augalas ypatingas tuo, kad tinka bet kokio tipo odai, suteikia minkštinamąjį, antialerginį, baktericidinį, priešgrybelinį, priešuždegiminį ir regeneruojantį poveikį. Ramunėlių bioaktyvios medžiagos skatina kraujotaką ir atpalaiduoja veido raumenis, taip padeda sumažinti raukšles. Losjonai, pagaminti iš šio augalo žiedų antpilo, padeda nuo saulės nudegimo, alergijos ir spuogų, pašalina maišelius ir tamsius ratilus po akimis, pagreitina žaizdų ir mikroįtrūkimų gijimą, formuoja nematomą apsauginę plėvelę ant odos.

Ši žolė puikiai tinka ir veido odai valyti. Be to, tiek išoriniam, tiek vidiniam naudojimui. Antrasis variantas skatina toksinių ir balastinių medžiagų, kurios provokuoja dermatologinius sutrikimus, pašalinimą iš organizmo.

Tačiau yra vienas svarbus niuansas: ne kiekviena ramunėlė yra vaistas. Tikrasis turėtų būti kartaus, o tai rodo, kad jo sudėtyje yra vertingo eterinio aliejaus komponento - chamazuleno, kuris lemia liūto dalį jo naudingų savybių. Užsirašyti!

Calendula officinalis

Calendula officinalis yra universalus augalas, tinkantis bet kokio tipo odai.

Kalbant apie tai, kokios žolelės naudingiausios veido priežiūrai, negalima nepaminėti šio nuostabaus augalo, kuris daugeliui labiau pažįstamas kaip medetkos. Dėl savo unikalios sudėties idealiai tinka riebiai, sausai ir jautriai odai vienu metu. Oleanolio rūgštis, esanti medetkų žiedų sudėtyje, gerina ląstelių ir audinių aprūpinimą krauju, glikozidai suteikia priešuždegiminių savybių, o flavonoidų kompleksas – antioksidacines augalo savybes. Paskutinė minima medžiagų grupė, be kita ko, skatina hialurono rūgšties kaupimąsi organizme, kuri yra raktas į natūralų odos drėkinimą. Karotinoidai, žydinčiajai medetkos daliai suteikiantys sodrią oranžinę spalvą, yra vitamino A pirmtakai, kurių svarbias savybes jau aptarėme aukščiau.

Šių ir daugybės kitų bioaktyvių medžiagų derinys drėkina, ramina, minkština, valo, saugo ir tonizuoja odą, atkuria jos struktūrą ląstelių lygmenyje, pasižymi šviesinamuoju ir senėjimą stabdančiu poveikiu, gerina veido spalvą, suteikia jai sveiko švytėjimo. .

Norint išlaikyti natūralų kūno odos grožį ir elastingumą, puikiai tiks šiltos gydomosios vonios su medetkų žiedų nuoviru ir jūros druska. O karšto vandens vaistažolių procedūros malšina odos niežulį, turi dezinfekcinį ir žaizdas gydantį poveikį, padeda esant bet kokiems dermatologiniams sutrikimams. Tuo pačiu metu maudymosi metu išsiskiriantys eteriniai aliejai teigiamai veikia visą organizmą, stimuliuoja imuninę sistemą ir gerina nuotaiką.

Ieškote tikrai sveikos ir aplinką tausojančios odos priežiūros priemonės? Tuomet patariame atkreipti dėmesį į Kalta medetkų veislę, kuri auginama nenaudojant chemijos dideliais atstumais nuo didžiųjų miestų ir pramonės įmonių. Ir, kas taip pat svarbu, naudingų medžiagų (ypač flavonoidų ir karotinoidų) kiekiu jis yra žymiai pranašesnis už laukinius ar auginamus analogus.

Pipirmėtė

Dėl sudėtyje esančio arginino pipirmėtė turi jauninantį poveikį

Dar viena neįtikėtinai naudinga žolė bet kokio tipo odai. Be to, kiekvienas gali nesunkiai įvardyti bent vieną iš jo savybių. Flavonoidų, askorbo rūgšties ir mėtų eterinio aliejaus kompleksas, kuriame gausu mentolio, pasižymi gaivinančiu ir tonizuojančiu poveikiu, naikina paburkimą ir tamsius ratilus po akimis. Ramnozė skatina kolageno gamybą, todėl padeda atsikratyti raukšlių ir neleidžia atsirasti naujoms. Jauninamąjį poveikį sustiprina aminorūgštis argininas, taip pat esantis augale. Mėtų taninai taip pat labai naudingi kovojant su su amžiumi susijusiais odos pokyčiais, o dervingos medžiagos pagreitina žaizdų ir mikroįtrūkimų gijimą.

Garų vonios su mėtomis puikiai tinka giliųjų odos sluoksnių valymui, inkštirų ir rožinės (mikrokraujagyslių) tinklų šalinimui, veido odos pagerinimui. Be to, remiantis šiuo augalu, galite paruošti nuostabias drėkinančias, minkštinančias ir balinančias kaukes, kurios turės matomą poveikį jau po pirmo naudojimo.

Kalbant apie vertingiausias mėtų veisles biologiniu požiūriu, geriau teikti pirmenybę „Kip" veislei, kuri yra flavonoidų ir taninų kiekio lyderė.

Salvia officinalis

Salvia officinalis slopina fermentų, susijusių su odos senėjimu, veiklą

Šis augalas nusipelno ypatingo paminėjimo, nes yra fitoestrogenų šaltinis. Kaip žinoma, moterų lytinių hormonų trūkumas, labiausiai pastebimas menopauzės metu, neigiamai veikia dailiosios lyties sveikatą apskritai ir ypač odos būklę. Šalavijų vartojimas atskirai arba kartu su kitomis panašių savybių žolelėmis padeda sumažinti prolaktino kiekį ir tuo pačiu padidinti estrogeno kiekį iki optimalių verčių, o tai tiesiogine prasme sukuria jauninantį poveikį, grąžinant moterims sveiką ir žydinčią išvaizdą. Moksliškai įrodyta, kad geriamasis šalavijas slopina 50 % su senėjimu susijusių fermentų aktyvumo.

Tiems, kurie dar anksti galvoti apie amžių, gerti šalavijų naudinga profilaktikos tikslais. O kaip išorinis produktas idealiai tinka mišriai odai, sutraukiančiai poras ir visam laikui pašalinant riebalinį blizgesį T zonoje. Šio augalo pagrindu pagaminti nuovirai, kaukės, šveitikliai ir kiti kosmetiniai augaliniai produktai pasižymi priešuždegiminėmis, raminančiomis, baktericidinėmis ir žaizdas gydančiomis savybėmis, padeda pašalinti bet kokius dermatologinius sutrikimus ir jų sukėlėjus.

Kadangi viena iš pagrindinių šalavijų vertybių yra jo unikalus eterinis aliejus, medicininiams tikslams geriau rinktis produktą, kuriame yra didžiausias šio komponento kiekis.

Kraujažolė

Kraujažolė valo, maitina ir ramina odą, padaro ją gaivesnę, lygesnę ir švelnesnę

Jei kalbėsime apie tai, kuri žolė geriausiai tinka galvos odai prižiūrėti, tai kraujažolės pateks bent į trejetuką. Šiuo atveju ypač domina jo antiseborėjinė savybė arba, paprasčiau tariant, pleiskanų pašalinimas. Tai pasiekiama dėl augale esančio eterinio aliejaus, kurio komponentai kartu suteikia antibakterinį, valomąjį, drėkinamąjį ir raminamąjį poveikį.

Tuo pačiu metu taninų, organinių rūgščių ir natūralios vitamino K formos kompleksas suteikia kraujažolėms priešuždegiminį, sutraukiantį, žaizdas gydantį poveikį, mažina galvos odos niežėjimą ir pleiskanojimą, mažina spuogų intensyvumą. ant veido ir kūno.

Kaukės su kraujažolėmis puikiai valo, maitina ir ramina odą, todėl ji tampa gaivesnė, lygesnė ir švelnesnė. Be to, šis efektas pasiekiamas po kelių procedūrų. Po plovimo plaukus galite išskalauti nuoviru, kurio dėka atkuriama jų struktūra.

Daugeliui tai bus atradimas, tačiau kraujažolės taip pat yra atrenkamos ir auginamos, dėl to joje gerokai padidėja bioaktyvių medžiagų koncentracija. Taigi vienai iš veislių būdingas didelis flavonoidų, saponinų, taninų ir eterinių aliejų kiekis.

Trišalė seka

Trišalė seka veiksminga kovojant su odos pažeidimais ir ligomis

Sunku įvardyti bent vieną ligą ar odos vientisumo pažeidimą, kuriam šis nuostabus augalas nepadėtų. Žolelių nuoviras, naudojamas išoriškai kaip losjonas ar vonia, veiksmingai susidoroja su dermatitu, alerginiais ir aknės bėrimais, psoriaziniais pažeidimais, pūlingomis žaizdomis, dilgėline, skrofulioze, seborėja. Daugybė atsiliepimų rodo, kad tokios procedūros netgi padeda sumažinti karpos.

Gėrimo pavidalu ši odai skirta žolė gerina virškinamojo trakto veiklą, normalizuoja medžiagų apykaitą, o tai padeda pašalinti pagrindines dermatologinių problemų priežastis. Dėl savo unikalių savybių serija priklauso visam kompleksui biologiškai aktyvių medžiagų, įskaitant flavonoidus, taninus, karotinoidus, eterinį aliejų ir vitaminą C.

Augalas vienodai tinka tiek švariai, tiek jautriai odai. Tai nepakeičiama įvairių augalinių preparatų sudedamoji dalis.

Geriausi grožio ir sveikos odos receptai, pagaminti iš vaistinių žolelių

Atkreipiame jūsų dėmesį į patikrintus receptus, pagrįstus aukščiau išvardytomis žolelėmis, skirtus įvairių tipų odai prižiūrėti.

Žolelių kaukės naudojimas veido odos priežiūrai ir atjauninimui

Žolelių kaukės normaliai odai

Mažas patikslinimas: kaukes plonu sluoksniu užtepkite ant anksčiau nuvalytos odos. Nuplaukite drungnu vandeniu. Jei jie pagaminti aliejaus/riebalų pagrindu, tai šiltesni, bet ne karšti. Norint pasiekti vienodą konsistenciją, prieš verdant augalinę medžiagą rekomenduojama pirmiausia sumalti kavos malūnėlyje.

Receptas Nr. 1

1 valgomąjį šaukštą sutrintų sausų dilgėlių lapų sumaišykite su tokiu pat kiekiu šilto pieno ir puse žalio kiaušinio trynio. Išmaišykite iki vientisos masės ir palaikykite 15-20 minučių.

Receptas Nr. 2

Paimkite po 1 valgomąjį šaukštą susmulkintų sausų žolelių ir mėtų lapelių. Žolelių mišinį užpilkite 1 stikline (150 ml) verdančio vandens ir leiskite uždengti apie pusvalandį. Atvėsus, įpilkite 1 arbatinį šaukštelį krakmolo arba bet kokių miltų tirštumui. Sumaišykite. Taikyti kaukę 30 minučių.

Žolelių kaukės riebiai odai

Receptas Nr. 1

Paimkite po 1 valgomąjį šaukštą susmulkintų sausų gysločių ir mėtų lapelių, užplikykite 1 stikline verdančio vandens. Atvėsus nupilkite skysčio perteklių ir įdėkite 1 desertinį šaukštą skysto medaus. Užtepkite kaukę 20 minučių.

Receptas Nr. 2

Paimkite po 1 valgomąjį šaukštą susmulkintų sausų žolės jonažolių ir ramunėlių žiedų, užpilkite 1 stikline verdančio vandens ir 10 minučių palaikykite ant silpnos ugnies. Atvėsinkite iki patogios temperatūros, įberkite arbatinį šaukštelį kvietinių arba ryžių miltų ir išmaišykite iki vientisos masės. Laikykite kaukę ant veido, kol visiškai išdžius.

Receptas Nr. 3

1 valgomąjį šaukštą susmulkintų sausų šaltalankių lapų virkite 10 minučių ant silpnos ugnies. Atvėsusį sultinį, kaip ir ankstesniame recepte, koncentruoti šaukšteliu, kol jis taps tirštas miltais. Šiltą mišinį laikykite ant odos 20-25 minutes. Norint pasiekti ilgalaikį efektą, procedūrą reikia atlikti bent 2 kartus per savaitę.

Žolelių kaukės sausai ir jautriai odai

Receptas Nr. 1

1 valgomąjį šaukštą susmulkintų sausų ramunėlių žiedų užpilkite ½ stiklinės verdančio vandens ir palikite uždengę 25–30 min. Atvėsinkite, nupilkite skysčio perteklių, įdėkite 1 arbatinį šaukštelį medaus, išmaišykite iki vientisos masės. Užtepkite kaukę 15 minučių.

Receptas Nr. 2

Paimkite po 1 valgomąjį šaukštą susmulkintų džiovintų ramunėlių, medetkų ir apynių žiedų. Žolelių mišinį užplikykite 1 stikline verdančio vandens. Atvėsus nupilkite skysčio perteklių ir įpilkite 1 arbatinį šaukštelį riebios grietinės, tada gerai išmaišykite iki purios masės. Užtepkite kaukę 20 minučių.

Receptas Nr. 3

2 šaukštus susmulkintų sausų šalavijų žolės užpilkite 1 stikline verdančio vandens. Atvėsinkite iki +40 °C, nupilkite skysčio perteklių, įpilkite ½ arbatinio šaukštelio alyvuogių arba sezamų aliejaus ir išmaišykite iki vientisos masės. Užtepus tokią kaukę, veidą reikia uždėti šilta ir drėgna medvilnine servetėle. Laikykite mišinį 25 minutes, nuplaukite šiltu vandeniu, tada nuplaukite šaltu vandeniu.

Po naudojimo jauninamąją kaukę reikia nuplauti šiltu vandeniu.

Žolelių kaukės mišriai odai

Receptas Nr. 1

3 valgomuosius šaukštus susmulkintų sausų ramunėlių žiedų užpilkite 200 ml verdančio vandens ir leiskite užvirti. Atvėsusį antpilą iki patogios temperatūros, suvilgykite jame vatos sluoksnį ir gautu mišiniu užtepkite 25 minutes, ant viršaus uždengę servetėle. Nuėmę kaukę, nuplaukite šiltu vandeniu ir patepkite veidą maitinamuoju kremu.

Receptas Nr. 2

2 šaukštus susmulkintos sausos žolės užpilkite 1 stikline verdančio vandens. Palikti 1 val. , nukošti. Sudrėkinkite marlės audinį gatavame antpile ir užtepkite jį kaip kaukę ant veido. Palaikykite apie 20 minučių. Pirmą savaitę procedūrą atlikite 2-3 kartus, vėliau 1 kartą.

Žolelių kaukės odos elastingumui ir raukšlių išlyginimui

Receptas Nr. 1

4 arbatinius šaukštelius sutrintų džiovintų ramunėlių žiedų sumaišykite su tokiu pat kiekiu riebaus kefyro ir 1 žaliu kiaušiniu. Gauta mase 20–25 minutes tepkite veidą, tada nuplaukite šiltu vandeniu.

Receptas Nr. 2

Paimkite po 1 valgomąjį šaukštą susmulkintų sausų ramunėlių, mėtų, jonažolių, šalavijų ir šalavijų. Gautą mišinį užplikykite verdančiu vandeniu, sandariai uždarykite indą ir palikite 30 minučių. Tada nupilkite skysčio perteklių, įpilkite 1 arbatinį šaukštelį alyvuogių aliejaus (riebios odos tipams vietoj aliejaus naudokite neriebią grietinę). Tolygiai paskirstykite mišinį ant veido ir uždenkite medvilniniu audiniu. Kaukę laikykite 20 minučių.

Receptas Nr. 3

Paimkite po 1 arbatinį šaukštelį susmulkintų sausų mėtų lapelių ir žaliosios arbatos, įpilkite 1 šaukštą riebios grietinės. Išmaišykite iki vientisos masės. Tepkite mišinį ant veido 40 minučių, tada nuplaukite šiltu vandeniu ir muilu.

Moteris žavisi vaistažolių pagrindu sukurtų kaukių poveikiu

Sveika ir graži oda prasideda iš vidaus

Išvardintos vaistažolės, skirtos odą valyti, drėkinti ar glotninti, gali tapti jūsų ištikimais padėjėjais išsaugant jaunystę ir grožį ilgus metus. Tačiau nepadedant organizmui iš vidaus, kosmetinės fitoprocedūros bus tik pusė priemonės.

Pirmas dalykas, kuris ateina į galvą šiuo atveju, yra vitaminų vartojimas. Ir tai visiškai teisinga, nes su maistu tiesiog neįmanoma gauti visų maistinių medžiagų, reikalingų geros formos ir puikios formos. Atrodytų, problema neverta – viską, ko mūsų organizmui trūksta, nesunkiai galima rasti vaistinėje. Tiesiog visas šis vitaminų ir mineralų turtas sintetiniu pavidalu įsisavinamas labai nenoriai. Be to, lieka neišspręstos daugelis kitų svarbių problemų, dėl kurių pablogėja odos būklė ir ankstyvas jos senėjimas.

Geriausias pasirinkimas, atsižvelgiant į visus išsakytus niuansus, būtų natūralaus komplekso pasirinkimas. Pirmas dalykas, į kurį turėtumėte atkreipti dėmesį tirdami šio vaisto sudėtį, yra antioksidacinis flavonoidų trio iš kvercetino grupės + vitaminai C ir E. Faktas yra tas, kad bet kokie neigiami procesai, vykstantys žmogaus organizme, yra vienaip ar kitaip susiję. su laisvųjų radikalų veikla. Moksliškai įrodyta, kad 90% ankstyvo senėjimo požymių ir daugiau nei 50 rimtų ligų yra ant šių diversantų dalelių. Antioksidantai skirti neutralizuoti jų audringą veiklą, iš kurių stipriausias augalų pasaulyje yra Sibiro maumedžio flavonoidas. O kartu su vitaminais C ir E ši medžiaga veikia dar patikimiau ir efektyviau. Be kita ko, tai puikus kraujagyslių tonikas ir kapiliarų apsauga, užtikrinanti nenutrūkstamą jungiamojo audinio – mūsų organizmo organų ir sistemų pagrindo – mitybą. Askorbo rūgštis taip pat yra daugelio biocheminių procesų katalizatorius. Taigi jis skatina kolageno skaidulų susidarymą, o tai taip pat labai svarbu stiprinant odą ir didinant jos elastingumą.

Multivitaminų komplekso dalį sudaro tik du komponentai. Bet kokios! Preparato sudėtyje esančioje bičių pienelyje yra apie 250 naudingų medžiagų, o bičių žiedadulkėse (žiedadulkėse) – daugiau nei 100 naudingų medžiagų. Šiame sąraše yra 20 aminorūgščių, tarp jų ir būtinųjų, apie 30 makro ir mikroelementų, dešimtys vitaminų, laisvųjų riebalų rūgščių, fermentų, padedančių visa tai, kas minėta, kuo geriau pasisavinti. Vyšnia ant šio maistingo pyrago yra į hormonus panašios bičių piene esančios medžiagos, kurios ypač natūraliai padidina estrogenų kiekį. O pastarieji, kaip jau žinome, yra be galo svarbūs siekiant išlaikyti natūralų moterų grožį ir išsaugoti jaunystę.

Tačiau ir vyrai neturėtų ignoruoti komplekso. Bičių produktų derinys vaiste skatina jūsų paties testosterono – jėgos, pasitikėjimo ir seksualinio aktyvumo hormono – gamybą. Taigi visi tikrai laimės. Likite sveiki, o visa kita ateis!